Apartamenty do wynajęcia

cesarski
Poznaj doskonałą mieszankę nowoczesności i awangardy

Od 1600 PLN
królewski
Zasmakuj życia w królewskiej komnacie

Od 1200 PLN
książęcy
Przeżyj magiczne chwile w otoczeniu luksusu

Od 1200 PLN
Na gości czekają 3 różnie zaaranżowane pokoje. Każde z pięter hotelu butikowego tworzy odmienny nastrój i dostarcza Gościom zupełnie innych wrażeń. Luksusowe apartamenty posiadają wnętrza jasne i mroczne, całkowicie klasyczne i ze współczesnym twistem. Baldachimy, czy jedwabne, ręcznie tkane perskie dywany, współistnieją tu z obecnymi w tle współczesnymi rozwiązaniami technologicznymi. Zawsze z troską dbamy o dostarczenie Gościom nie tylko wrażeń estetycznych, ale też tych, zapewniających komfort pobytu.
Pragniesz spędzić niezwykły dzień i noc w byłej stolicy? Wybierz apartamenty w Krakowie przy Kanoniczej 22, tuż obok Zamku Królewskiego na Wawelu. To trzy przepięknie urządzone apartamenty do wynajęcia, urządzone z niespotykanym przepychem i smakiem w zabytkowej kamienicy. Każdy dostępny apartament na wynajem utrzymany jest w innym stylu, a wrażenia z pobytu są nieporównywalne. Apartamenty Książęcy i Królewski cechuje pałacowy luksus, natomiast apartament Cesarski to niezwykłe połączenie klasyki z awangardą – podobny wynajem apartamentów jest niespotykany nie tylko w Krakowie, ale w całym kraju!
Podaruj sobie niezwykły dzień w otoczeniu luksusu i historii wybierając apartament do wynajęcia przy Kanoniczej 22. Nasze apartamenty na wynajem pozostawią niezapomniane wrażenia.
Apartament
do wynajęcia

Zapraszamy do kontaktu